kno

konferencje
Przewóz osób – dodatkowe funkcjonalności
www.hutartzine.com http://www.blognavi.pl/newsy-drogowe/424-trasa-wroclaw-warszawa-lepiej-pojechac-a2-czy-s8 http://katalizatory-wielkopolskie.pl/

Podróżujemy coraz częściej i mamy coraz większe oczekiwania co do prędkości jazdy, bezpieczeństwa, ale także komfortu w trakcie przejazdu.

Chcemy, aby pojazd, którym jedziemy na wycieczkę, szkolenie czy w delegację służbową, dysponował odtwarzaczem DVD, ekspresem do kawy, toaletą czy też – zwłaszcza latem – klimatyzacją.

W trakcie wycieczek szkolnych i innych wyjazdów krajobrazowo-turystycznych z przewodnikiem szczególnie przyda się mikrofon, dzięki któremu będziemy mogli stale dowiadywać się, jakie atrakcje mijamy za oknem.

Wprzypadku dłuższych przejazdów, przydadzą się również wygodne, rozkładane fotele, które pozwolą nam na wyciągnięcie nóg i relaks lub sen, zwłaszcza, gdy podróżujemy nocą.

Dodatkowe funkcjonalności w pojazdach, które wynajmujemy, łączą się ze zwiększonymi środkami bezpieczeństwa, które mają zapewnić nam nie tylko komfort, ale także spokój ducha.

Należą do nich np.

pasy bezpieczeństwa, które wcześniej nie były montowane w busach i autobusach, a dziś są standardem.