kno

konferencje
Piraci drogowi
www.elajablonska.pl https://www.toyotanews.eu/pl/aktualnosci/2204-item-toyota-yaris-cross-test-ceny-i-jakie-sa-jej-wymiary http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/b/324/superb-ii-fl-felgi-i-kola.html

W ostatnim czasie w Internecie zaczęły pojawiać się filmiki rejestrowane kamerami umieszczonymi w autach. Pokazywane są w nich sytuacje, w których kierowcy łamią wszelkie możliwe przepisy drogowe, ryzykując w ten sposób zdrowie i życie uczestników ruchu drogowego oraz pieszych. Przerażające jest to, że takie osoby chcą się w ten sposób pochwalić swoimi umiejętnościami i „odwagą”. Tak naprawdę jednak pokazują one ludziom swoją głupotę, lekkomyślność i brak odpowiedzialności. Piraci drogowi powinni być surowo karani, ponieważ stanowią poważne zagrożenie dla społeczeństwa.

Ci, którzy ze swoich „popisów” chcą zrobić medialne show, powinni ponosić za to dodatkową karę. Takim ludziom powinno się od ręki dożywotnio zabierać prawo jazdy, a także karać bardzo wysokimi mandatami lub nawet więzieniem. Nawet jeśli nie doprowadzili oni do żadnego wypadku, to i tak powinni odpokutować swoje wyskoki. Ludzie muszą mieć przeświadczenie, że za takie działania nie unikną odpowiedzialności prawnej. Nie można pozwolić, żeby czuli się bezkarni.