kno

konferencje
Organizacja imprez firmowych

Coraz większą popularnością cieszą się imprezy firmowe organizowane przez pracodawcę lub zarząd firmy, a czasami przez samych pracowników, którzy chcą siebie nawzajem poznać.

W „sieci” znajdziemy wiele ofert agencji eventowych, które zaplanują każdą minutę spotkania integracyjnego czy imprezy firmowej począwszy od zorganizowania miejsca spotkania, jedzenia, picia a przede wszystkim atrakcji.

Organizacja imprez firmowych jest o tyle trudna, że jest na niej zwykle wielu ludzi zróżnicowanych pod względem płci i wieku i należy wziąć pod uwagę całokształt gości i sprawić by mimo tej różnorodności każdy dobrze się bawił.

Tego typu imprezy zwykle organizowane są raz do roku nazywane imprezami integracyjnymi mają na celu poznanie się wszystkich pracowników dodatkowo wiele firm organizuje takie spotkania jak przedświąteczna Wigilia.

Jest wielu zwolenników tego typu spotkań, ale i wielu przeciwników, którzy uważają, że takie spotkania nie powinny mieć miejsca w zakładach pracy, ponieważ są swoistego rodzaju prywatą i zakład pracy nie jest na to odpowiednim miejscem.