kno

konferencje
Moc wodzireja
www.sp98.waw.pl wynajem dmuchańców

Wodzirej kojarzy się najczęściej z weselami, kiedy to jedna z osób, często będąca członkiem zespołu muzycznego prowadzi imprezę przede wszystkim słowem, zapowiada piosenki, organizuje zabawę gościom w formie różnego rodzaju konkurencji.

Dzisiaj to słowo częściej zamieniane jest na konferansjera brzmi bardziej elegancko i chociaż pierwotnie używane było do określenia osoby, która prowadzi przedstawienia i pełni rolę niejako narratora.

W pierwszym odruchu większość myśli, że taka osoba jest zbędna w rzeczywistości dobry wodzirej potrafi „rozkręcić” każdą imprezę, zaangażować nawet najbardziej leniwych gości.

Organizatorom zawsze zależy na tym by goście dobrze się czuli i bawili podobnie jest z wodzirejem czy konferansjerem jego zadaniem jest „zabawianie” audytorium.

Zdarza się, że te starania są wręcz natarczywe, ale takie sytuacje raczej należą do ewenementów a większość wychodzi z założenia, że jest to rola niejako pomocnika, który za pomocą swoich sposobów ma nie zmuszać a sprowokować gości do dobrej zabawy.