kno

konferencje
Miejsca na wesele w Gliwicach
Poznań - wynajem sal pralnia w Gliwicach

Ślub i wesele to na tyle ważne wydarzenia w życiu, że chcemy aby wszystko przebiegało jak najlepiej. Chcemy mieć pewność, że ten dzień miło będziemy wspominać nie tylko my sami, ale również nasi goście. Jednak żeby tak było, wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, a sala w której będziemy się bawić podczas wesela, powinna prezentować wysokie standardy i jednocześnie spełniać nasze oczekiwania. My polecamy zapoznać się z ofertą wesele restauracja warszawa

Na szczęście w Gliwicach znajdziemy wiele różnych miejsc, dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemów, aby móc znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Chcemy kameralnie?

Nie wszyscy marzą o wielkim weselu na kilkaset osób. Jeśli marzy nam się niewielkie wesele, to powinniśmy poszukać sali, która pomoże nam w takim kameralnym spotkaniu.

Idealnie do tego może nadać się restauracja „Pod Skrzydłami Anioła”. Pomieści do 90 osób, zapewni nam przyjęcie przy okrągłych stołach, ogród w którym będzie można odetchnąć, smaczne jedzenie, w razie potrzeby mogą nam również zaproponować altanę na ślub. Co więcej, miejsce to nie tylko posiada parking, ale również dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Coś trochę większego?

Jeśli zamierzamy zaprosić trochę więcej osób, ale nadal bawić będziemy się w małym gronie, to warto spojrzeć na „Kompleks Bankietowo – Konferencyjny Szyb Bończyk”. Tutaj spokojnie będziemy mogli zaprosić do 150 osób, aby bawili się przy dobrym jedzeniu, a okrągłe stoły pomogą stworzyć niesamowitą atmosferę. Miejsce to także jest dostosowane do osób niepełnosprawnych i posiada parking.

Jeszcze większe?

Na „Hotel Restauracja Biały Dom” powinniśmy spojrzeć jeśli nasze wesele ma się zamknąć w liczbie 500 osób. Wówczas do naszej dyspozycji zostaną oddane 4 oddzielne sale, w których goście będą mogli się wygodnie bawić. Co więcej, zaproponowane może nam zostać również: auto do ślubu, fotobudka, różne atrakcje kulinarne, jak i usługi barmańskie.

W Gliwicach znajdziemy wiele różnych miejsc, w których będziemy mogli przygotować swoje wesele. Powyższe propozycje pokazują, że nie ma znaczenia ile osób chcemy zaprosić, aby towarzyszyły nam w tym dniu. Z pewnością znajdziemy coś dla siebie, bez względu na to, czy będzie miała nam towarzyszyć grupa gości, która nie będzie przekraczała 100 osób, czy może taka sięgająca 500.

Możliwości jest wiele, więc warto zacząć poszukiwania trochę wcześniej, tak aby dokładnie przyjrzeć się temu, co mają nam one do zaoferowania i wybrać tą propozycję, która idealnie będzie odpowiadała naszym marzeniom, odnośnie tego, jak powinien wyglądać ten dzień.