kno

konferencje
Jak zorganizować gościom dojazd na wesele?
części do BMW www.audiosolutions.pl OponyPrzez.net - sklep z oponami

Organizując przyjęcie weselne poza miastem, np. w prestiżowym hotelu na uboczu, państwo młodzi zastanawiają się często, jak zapewnić gościom dojazd i czy wykupywać dla nich noclegi w miejscu, gdzie odbywa się impreza.

Chociaż wynajęcie dla przyjeżdżających z innych miast Polski gości pokoju, w którym będą mogli odpocząć po zabawie na weselu, jest miłym i ważnym gestem, warto również rozważyć zapewnienie im dojazdu spod kościoła lub urzędu stanu cywilnego do miejsca, gdzie odbędzie się przyjęcie. W zależności od liczby gości niezmotoryzowanych, można wynająć dla nich bus lub autokar wraz z kierowcą, który dowiezie ich bezpiecznie i komfortowo na miejsce przyjęcia weselnego. Warto także pamiętać, że są firmy, które mają w swojej ofercie wynajęcie busa bez kierowcy np. Tripfellow .

Dzięki temu, unikną oni kosztu przejazdu taksówką, nie musząc jednocześnie kłopotać się o przejazd środkami transportu publicznego. Zagwarantowanie zaproszonym osobom możliwości przejazdu z miejsca, gdzie odbywa się oficjalna część ślubu, do sali weselnej, będzie z pewnością miłym gestem, który na pewno zapamiętają.