kno

konferencje
Dźwięk silnika jak muzyka
blacharz Bydgoszcz https://sklep.regmot.com.pl/produkty/wybor-wg-marki-samochodu/daewoo/tico,2,13796

Można bardzo długo wymieniać rzeczy, które w harleyach pociągają ich posiadaczy. To kultowy, ponadczasowy design, to perfekcyjnie zaprojektowana i bardzo charakterystyczna bryła, ale musimy pamiętać, że te motocykle są nie tylko doskonale widoczne. Ich cechą jest również to, iż słyszymy je z daleka, a wszystko za sprawą niezwykłych silników. Są one projektowane od początku przez inżynierów marki i dopasowane idealnie do potrzeb użytkowników stalowych rumaków z Milwaukee.

Poza efektywnym napędem zapewniają one również swoiste doznania dźwiękowe. Nieprawdą byłoby napisać, że silniki harleyów pracują cicho. Tak nie jest i to fakt, któremu nie ma sensu zaprzeczać. Jako że maszyny są same w sobie masywne, tak i silniki są jak na warunki motocykla potężne.

To swego rodzaju paradoks, ponieważ znacznie szybsze ścigacze mają mniejsze i lżejsze silniki. Jednak musimy pamiętać o tym, że marka Harley-Davidson ma swoją specyficzną filozofię, silnie związaną z tradycją amerykańskiej motoryzacji. Duży, ciężki i głośny silnik harleya nie ma zapewniać szalonego tempa jazdy. Ma być niezawodny i imponować formą.