kno

konferencje
Automatyczne parkowanie
www.kotel.com.pl Auto Detailing Łódź http://www.blognavi.pl/newsy-drogowe/424-trasa-wroclaw-warszawa-lepiej-pojechac-a2-czy-s8

Parkowanie równoległe tyłem to jeden z najtrudniejszych manewrów dla kierowcy, jednak w ostatnich latach, wiele się w tej kwestii zmieniło. I nie chodzi tutaj o doświadczenie i umiejętności, ale o kolejne udogodnienia technologiczne.

Kwestia parkowania w ogóle sprawiała nie jednokrotnie problem wielu kierowcom, jednak dzięki asystentom parkowania jest to już banalnie prosta sprawa. W pierwszej kolejności należałoby wymienić sygnalizacje dźwiękową, która ostrzega o zbliżającej się przeszkodzie.

Jednak najnowsze innowacje sprawiają, że to jest już przeżytek. Współcześnie parkowanie odbywa się w stu procentach poprzez system w pojeździe, który poprzez kamery pokazuje cały obszar wokół samochodu, nie ma potrzeby zerkania do lusterka, bowiem wszystko widać na monitorze.

Jednak, jak się okazuje to także nie jest jeszcze koniec możliwości w tym zakresie. Bowiem wykonywanie tego typu manewrów można w zupełności powierzyć asystentowi parkowania, który wykona wszystko samodzielnie.